loading

м. Чернігів, пр. Грушевського, 166-Б

м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 61

м. Чернігів, вул. Незалежності, 15

м. Ніжин, вул. Академіка Амосова, 15

+ 380 462 92-92-53

+ 380 97 373-04-04

+ 380 99 498-94-78

+ 380 93 567-68-78

 

UA

Чим небезпечні родимки

Родимки – це наші “постійні аксесуари”. І навіть поява нових родимок – процес нормальний, але чим більше їх з’являється, тим вищим стає ризик переродження родимок у злоякісні утворення. Тому потрібно уважно слідкувати за станом і кількістю своїх родимок. Якщо їх кількість збільшується, змінюється розмір, форма і колір, – це привід звернутись до дерматолога. Особливо уважними потрібно бути влітку, коли сонце стає більш активним. Слід пам’ятати, що надмірна кількість ультрафіолетового випромінювання може спровокувати розвиток злоякісних клітин у безпечній родимці.

 

Найбільш небезпечне, що може вирости із родимки – меланома. ЇЇ не випадково називають «царицею онкології», це прізвисько вона отримала за підступність: невеликі розміри, гарне маскування, швидке метастазування. Але, як кожна цариця, в юності меланома буває царівною – в цей час вона ще не так небезпечна і дуже добре лікується.

Спіймати меланому в юності можливо іноді і самостійно, але краще покластися на досвід лікаря- дерматолога, який зможе побачити зміни в родимці на ранній стадії, користуючись методом дерматоскопії.

 

Переваги дерматоскопії:

-  немає протипоказань;

-  процедура дуже проста;

-  нетравматичний метод обстеження;

-  дає можливість отримати результат протягом декількох хвилин;

-  спеціальної підготовки з боку пацієнта не потребує.

 

Тривалість огляду – 40-45 хвилин.

Вартість послуги, яка включає в себе ретельний огляд шкіри пацієнта “з голови до п’ят” з використанням дерматоскопу – 600 грн.

В разі необхідності буде призначена консультація онколога для визначення подальшої тактики спостереження або лікування.