loading

м. Чернігів, пр. Грушевського, 166-Б

м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 61

м. Чернігів, вул. Незалежності, 15

м. Ніжин, вул. Академіка Амосова, 15

+ 380 462 92-92-53

+ 380 97 373-04-04

+ 380 99 498-94-78

+ 380 93 567-68-78

 

UA

Клініка "ТЕСЛА" запускає онлайн-консультування

 

Схоже, що карантин триватиме й далі. Тому клініка "ТЕСЛА" робить для Вас доступною послугу онлайн-консультування. Онлайн-консультації будуть проводити ті ж лікарі, яких ви звикли бачити на звичайному прийомі у нас в клініці.

Якщо Ви вважаєте, що Вам може бути достатньо такої консультації, тепер у Вас є можливість отримати цю послугу, не виходячи з дому, економлячи час і гроші.

Звісно, ми теж оцінюємо ефективність такої консультації і, якщо на думку лікаря, вона не буде ефективною, ми будемо рекомендувати особистий візит до клініки.

 

Як це буде працювати?

Весь тиждень ця послуга будуть працювати в "стартовому" режимі, і ми будемо надавати всім клієнтам знижку 50% від базової вартості (230 грн). Ми будемо вдячні Вам за будь-який зворотній зв'язок, який допоможе нам поліпшити якість цього сервісу.

Зовсім скоро ми запустимо віртуальний онлайн-асистент "Doctor TESLA", що працює на основі Telegram чат-боту, з його допомогою можна буде записатися, оплатити і провести онлайн- консультацію, так само він зможе відповісти на найбільш хвилюючі наших клієнтів питання. Асистент поки що проходить фінальне тестування, і вже найближчим часом ми Вас із ним познайомимо)!

 

До запуску нашого віртуального асистента "Doctor TESLA" замовлення буде працювати так:

Ви залишаєте заявку онлайн, через наш сайт онлайн запису або через наш колл-центр (+ 380 462 93-00-70). Бажано вказати суть проблеми. Ми швидко обробляємо Вашу заявку, підтверджуємо Вам час консультації та спеціаліста, відправляємо інструкцію для оплати. Для початку консультації Вам потрібно буде клікнути на отримане від нас посилання. Ми проводимо консультацію з використанням сервісу ZOOM , який дозволяє досягти максимальної якості. За результатами консультації ви отримаєте на пошту висновок лікаря з рекомендаціями.

 

Трохи додаткової інформації:

Види послуг:

  • Первинні консультації (зокрема для осіб, які знаходяться у віддалених місцевостях, що унеможливлює особисті консультації);
  • Надання повторної консультації профільним спеціалістом (на основі анамнезу, обстежень, аналізів та висновку сімейного лікаря або уточнення після первинної консультації);
  • Подальше ведення постійних пацієнтів з метою моніторингу лікування;
  • Професійна консультація нашого вузькопрофільного спеціаліста з Вашим безпосереднім лікарем для визначення правильної тактики лікування у разі сумніву постановки діагнозу.

 

Механізм проведення консультації:

  1. Подача заявки щодо надання даної послуги через сайт чи дзвінок до контакт-центру.
  2. Обробка заяви до 10 хвилин для узгодження з лікарем.

 

Умови проведення консультації:

  1. Швидке встановлення додатку zoom на Ваш телефон або ПК.
  2. Наявність відеокамери на Вашому девайсі
  3. Обов’язкове попереднє внесення коштів за послугу на рахунок сімейної клініки “ТЕСЛА” (реквізити на оплату надсилає оператор контакт-центру). Скан чеку про оплату необхідно надіслати на ел. адресу  teslaclinic@gmail.com

 

Тривалість консультації – до 20 хвилин.

Вартість - 230 грн.

*Дистанційна консультація нашого спеціаліста має рекомендаційний характер та не може повністю замінити візит до лікаря. При різкому погіршенні стану здоров’я не варто чекати на онлайн-консультацію, а необхідно викликати швидку допомогу.