loading

м Чернігів, вул. 1-го Травня, 166-Б

м Чернігів, вул. Коцюбинського, 61

м Чернігів, вул. Незалежності, 15

+ 380 462 92-92-53

+ 380 97 373-04-04

+ 380 99 498-94-78

+ 380 93 567-68-78

UA

Сімейна медицина

Для лікаря

Основний принцип вибору лікаря - вільне рішення людини. Пацієнт сам повинен визначити, наскільки він задоволений послугами обраного лікаря - якістю, знаннями, уважністю, ввічливістю і т.п., а також наскільки зручно користуватися саме цією медичною практикою (розташування, доступність, комфорт).

 

На перших етапах реформи вибір лікарів будуть робити, виходячи з власного досвіду, особистих вражень та рекомендації знайомих. Найближчим часом в електронній системі E-Health обіцяють зібрати чимало даних про лікарів (освіта, досвід) і їх діяльність (наприклад, середня тривалість консультацій, частота відмов від цього лікаря серед пацієнтів, охоплення приписаного населення профілактичними процедурами, перевищення середніх показників призначення антибіотиків і т.п.). На основі цих об'єктивних параметрів згодом з'являться рейтинги лікарів і медичних практик, на які зможуть орієнтуватися пацієнти в своєму виборі.

   

Договір з лікарем

Пацієнт і лікар підписуватимуть декларацію про вибір лікаря пацієнтом. У документі будуть вказані реквізити сторін: основні дані про пацієнта - ім'я, прізвище, дата народження, контактні дані, номер паспорта, про лікаря - ім'я, прізвище, інформація про освіту і кваліфікацію, контактні дані і т.п., а також про заклад , де працює лікар. Якщо лікар з приватною практикою - інформація про код, ліцензію тощо.

 

«Не обов'язково мати феноменальну пам'ять і все про всіх пам'ятати, але знати про особливості вашого організму сімейний лікар зобов'язаний.»