loading

м. Чернігів, пр. Грушевського, 166-Б

м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 61

м. Чернігів, вул. Незалежності, 15

м. Ніжин, вул. Академіка Амосова, 15

+ 380 462 92-92-53

+ 380 97 373-04-04

+ 380 99 498-94-78

+ 380 93 567-68-78

 

UA

Флебологія

З 2018 року в клініці успішно працює відділення флебології.

Нашим пріоритетом в лікуванні варикозу є безопераційна методика, яка дозволяє пацієнтові покинути клініку відразу після процедури, без втрати працездатності навіть на один день.

Які захворювання лікують флебологи нашої клініки?

Які методики застосовуємо?

Ендовенозна (внутрішньовенна) лазерна коагуляція є найсучаснішим методом лікування варикозних вен, який практично повністю витіснив класичну “відкриту операцію”. 

Також використовуємо інноваційний метод закриття варикозно розширених вен біоклеем - VenaBlock.

Як проводиться ЕВЛК та закриття вен біоклеєм VenaBlock?

Процедура проходить амбулаторно під місцевою анестезією. Суть методики полягає в тому, що спочатку під контролем УЗД тонкою голкою пунктирують варикозну вену і в неї вводиться лазерний світловод. Потім за допомогою лазерної енергії хвора вена обробляється зсередини. Лазерна коагуляція абсолютно безболісна, адже всередині вен немає нервових закінчень, та займає 15 хвилин.

Інноваційний метод лікування варикозу VenaBlock полягає в закритті варикозної вени за допомогою спеціально розробленого біологічного клею. Простіше кажучи - вена просто заклеюється і кров перенаправляється через здорові вени.

Переваги лазерної методики та VenaBlock порівняно з РЧА

Ефект такий самий як і від методики РЧА, але лазерна коагуляція доступніша за ціною, зважаючи на більш дешеві витратні матеріали. ЕВЛК є дуже надійним методом лікування великих варикозних вен з віддаленим показником успіху 99-100%. Процедура рекомендована найсучаснішими медичними стандартами в усьому світі.

Біоклей VenaBlock - абсолютно безпечний та гіпоалергенний продукт, який з часом повністю біодеградує. Система VenaBlock більше 5 років активно використовується в сучасних клініках Туреччини, Європи, Австралії, Індії та показала відмінні клінічні результати. Має Європейський сертифікат. Сьогодні система VenaBlock офіційно зареєстрована в Україні.

Ключовими перевагами методик також є:

В нашій клініці процедуру ендовенозної лазерної коагуляції та корекцію проблемних вен біоклеєм VenaBlock проводить проводить лікар-флеболог – Саввіді Іван Саввич.

Запис на консультацію за телефоном контакт-центру (0462) 90-93-90

Подбайте про Ваше здоров'я - пройдіть обстеження для профілактики захворювань вен!