loading

м Чернігів, вул. 1-го Травня, 166-Б

м Чернігів, вул. Коцюбинського, 61

м Чернігів, вул. Незалежності, 15

+ 380 462 93-00-70

+ 380 97 373-04-04

+ 380 99 498-94-78

+ 380 93 567-68-78

UA

Функціональна діагностика

Електрокардіографія (ЕКГ) і Холтерівське моніторування ЕКГ (Холтер -ЕКГ) - це методи оцінки електричної активності серця, виявлення порушень ритму, провідності, а також методи, що дозволяють оцінити ступінь тренованості людини (його серцево-судинної системи), виявити явну і приховану ішемію (порушення кровотоку в серцевих судинах).

Що таке ЕКГ?

Електрокардіографія є графічне відображення електричних імпульсів, що виникають у серці під час його роботи.

Результати процедури допомагають виявити:

Так само, за результатами ЕКГ можна запідозрити наявність у пацієнта вад серця, кардіоміопатій, міокардиту, гіпертонічної хвороби, хронічних захворювань легенів.

Як виконується електрокардіографія?

Процедура не вимагає особливої ​​підготовки.

Під час прийому у лікаря вам на грудну клітину і кінцівки кріплять датчики, які підключають до спеціального апарата. За п'ять хвилин реєстрації імпульсів серця ви не відчуєте дискомфорту.

Після цього, ви отримуєте результати у вигляді роздрукованої плівки із зображенням кривих серцевого ритму. За необхідності лікар-діагност може зробити розшифровку електрокардіограми.

ЕКГ по Холтеру (Холтер-ЕКГ)

Цей метод діагностики дає можливість відстежувати порушення серцевого ритму (аритмії) і визначати ступінь їх тяжкості, небезпека цих порушень для життя людини, потреба в медикаментозної корекції цих порушень. Також Холтерівське моніторування ЕКГ дозволяє оцінити роботу імплантованого людині кардіостимулятора (штучного водія ритму), виявляти навантажувальну ішемію, визначати ступінь фізичної тренованості людини.

Як проходить процедура?

Лікар-кардіолог (функціоналіст) прикріплює вам на пояс невеликий кардіорегістратор, датчики якого фіксуються на грудній клітці. Після чого ви відправляєтеся додому і ведете свій звичний спосіб життя, не знімаючи прилад від 24 до 48 годин (за показаннями).

По закінченню цього часу ви повертаєтеся в клініку, де з вас знімають реєстратор ЕКГ, інформацію зчитують за допомогою спеціальної програми і проводять детальний аналіз усіх порушень серцевого ритму за цей період часу.

Наші фахівці надають максимально зручні та доступні умови діагностики.

Всі ціни на ЕКГ в клініці ТЕСЛА доступні на цьому сайті.

Подбайте про майбутнє вашого здоров'я.

Приділіть увагу стану вашого організму вже сьогодні!