loading

м. Чернігів, пр. Грушевського, 166-Б

м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 61

м. Чернігів, вул. Незалежності, 15

м. Ніжин, вул. Академіка Амосова, 15

+ 380 462 92-92-53

+ 380 97 373-04-04

+ 380 99 498-94-78

+ 380 93 567-68-78

 

UA

Лікування геморою лазером

Геморой - проблема, яку не прийнято обговорювати, бо більшість людей, які страждають від нього, не знають про сучасні, швидкі та безболісні способи його лікування.

Технологічна оснащеність операційного блоку та використання сучасних методик в сімейній клініці «ТЕСЛА» забезпечують індивідуальний підхід до лікування кожного пацієнта.

Під час лазерної операції при геморої, енергія лазерного променю подається всередину гемороїдальних вузлів, що дозволяє заблокувати артерії, які живлять вузол і повністю випарувати кавернозну тканину, з якої він складається.

Цей вид оперативного втручання виконується без розрізів в інтимній області, так як лазертроди вводяться через невеликі проколи. Під час операції не порушується цілісність шкіри, структур анального каналу та слизової оболонки прямої кишки.

В результаті лазерної операцій на місці гемороїдальних вузлів залишається тільки здорова слизова оболонка прямої кишки, а відсутність ран в анальному каналі зводить до мінімуму дискомфорт від такого, досить радикального, хірургічного лікування.

 

Переваги лікування геморою лазером:

- значне зменшення післяопераційного больового синдрому. За оцінками пацієнтів, які раніше проходили лікування проктологічних захворювань за стандартними методиками, дискомфорт від лазерних операцій в першу добу після лікування набагато менший;

- не викликають життєвих незручностей «походи в туалет» і догляд за післяопераційними проколами на шкірі, які використовуються для введення лазертродів.

- при об'єктивній оцінці характеру післяопераційного болю за міжнародними шкалами її рівень від сучасних лазерних операцій, в середньому, в 5 разів менше, ніж від стандартних операцій;

- терміни лікування, перебування в стаціонарі і реабілітації скорочуються в 2-3 рази, залежно від індивідуальних особливостей пацієнта;

- відсутність будь-яких післяопераційних анатомічних змін в настільки інтимній області, що вкрай важливо для подальшого життя пацієнта. Після лазерних операцій лікування геморою, за рівнем відчуттів наші пацієнти повертаються до стану як «до хвороби», тобто повного здоров'я: без післяопераційних рубців, без звужень анального каналу, без деформацій шкіри промежини та інших незручностей.

З огляду на всі перераховані вище переваги лазерного видалення геморою, пацієнти, звертаючись за лікуванням даної патології в нашу клініку, вибирають саме цей вид оперативного втручання.