loading

м. Чернігів, пр. Грушевського, 166-Б

м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 61

м. Чернігів, вул. Незалежності, 15

м. Ніжин, вул. Академіка Амосова, 15

+ 380 462 92-92-53

+ 380 97 373-04-04

+ 380 99 498-94-78

+ 380 93 567-68-78

 

UA

Дитячий гінеколог

Важливість відвідування дитячого гінеколога дуже часто недооцінюють. Батьки вважають, що маленьким дівчаткам візит до жіночого лікаря не потрібен. Але насправді проблеми та перші ознаки патологій можна помітити у дуже юному віці. Перший раз гінеколог оглядає дівчинку одразу після народження. Потім – під час вступу в дитячий садок, школу, а також у 12-15-річному віці.

Ви можете записати свою донечку до дитячого гінеколога у медичний центр «Авіцена». Перший похід до гінеколога – це завжди невеликий стрес для дівчинки. Ми подбаємо про те, щоб прийом пройшов максимально комфортно та безпечно, а у вашої донечки не з’явився страх перед відвідуванням лікаря в майбутньому.

Як проходить огляд у дівчаток?

Не секрет, що огляд дівчаток і дорослих жінок відрізняється. У зовсім юному віці (під час вступу в садочок чи школу) лікар візуально оцінює будову статевих органів, щоб переконатися у відсутності відхилень від норми.

У старшому віці – до 14 років – огляд у лікаря проходить у присутності матері. Саме вам потрібно буде психологічно підготувати дитину до проведення огляду і візиту до лікаря загалом. З 15-річного віку дівчина може приходити на прийом самостійно.

Огляд дівчат підліткового віку повинен проходити щорічно. Тільки так лікар зможе контролювати ситуацію та вчасно втрутитися, якщо виникнуть якісь відхилення від норми.

В яких ситуаціях треба обов’язково записатися до лікаря?

Якщо у дівчини вже була перша менструація, краще запланувати візит до гінеколога. Навіть у тому випадку, якщо фізично та психологічно підлітка нічого не турбує.

Приводами до термінового походу до лікаря є:

 •   дуже болісні менструації, які заважають звичним буденним справам;

 •   дуже рясні та тривалі менструальні виділення;

 •   сильний чи постійний біль внизу живота;

 •   виділення з піхви;

 •   зміни форми чи розміру живота;

 •   поява вторинних статевих ознак у віці до 8 років;

 •   відсутність першої менструації до 15 років.

Як підготуватися?

Дитячий гінеколог проводить процедуру огляду максимально делікатно, щоб не завдати дитині зайвого стресу. Вчасне звернення до лікаря дозволить виявити хворобу на початковій стадії та успішно її подолати! Піклуйтеся про здоров’я своєї донечки – записуйтеся на прийом до дитячого гінеколога у медичний центр “ТЕСЛА”.