loading

м Чернігів, вул. 1-го Травня, 166-Б

м Чернігів, вул. Коцюбинського, 61

м Чернігів, вул. Незалежності, 15

+ 380 462 93-00-70

+ 380 97 373-04-04

+ 380 99 498-94-78

+ 380 93 567-68-78

UA

Остеопатія

Остеопатія – це особливе направлення в медицині, головний принцип якого полягає у дбайливому відношенні до людського організму як унікальної системи саморегуляції.

Руки остеопата – головний інструмент вірної діагностики і м’якого, комфортного і безболісного лікування навіть при найскладніших захворюваннях.

Саме тому в Ізраїлі, Європі і США це направлення користується великою популярністю вже декілька десятків років.

Остеопатія для дітей

При лікуванні остеопат не керується діагнозами, а повністю спирається на відчутті власних рук. Тому приходити  на сеанс можна з будь-якими проблемами (звичайно, крім тих, що потребують термінової госпіталізації).

Ось тільки невеликий перелік хвороб, стосовно вагітних жінок і дітей:

Будь-які наслідки родової травми у дітей

Перинатальна енцифалопатія (ПЕП), мінімальна мозкова дисфункція

Гіпертензіонно-гідроцефальний синдром

Гіпертонус і прояви ДЦП

Затримка розвитку, гіперактивність, труднощі з навчанням у школі

Порушення осанки, сколіоз, плоскостопість, косоглазість

Часті ОРВІ, бронхіти, отити, «слабкий імунітет» та ін.

Для вагітних:

Підготовка до пологів здорових вагітних

Лікування болі в спині

Відновлення після пологів і т.ін.

Остеопатія для офісних співробітників

Сучасне життя все більше прив’язане до комп’ютера , а «людина розумна» постійно стає «людиною сидячою». І це ще півбіди, у порівнянні з тим, в якій позі більшість людей сидить у офісі.

Відсутність фізіологічного прогину в попереці в сидячому положенні, а також хронічна напруга м’язів спини та шиї – основні фактори , що провокують захворювання хребта у офісних працівників.

Частина цих проблем вирішується оздоровчою гімнастикою, однак навіть найякісніша гімнастика, як правило, не в змозі вирішити проблеми зі здоров’ям, первопричинами яких є отримані у минулому травми різноманітних ділянок тіла, включно з родовими травмами.

Для усунення первопричин цих захворювань методом вибору, без сумніву, є остеопатія. Тому перш за все, правильним буде звернутись за допомогою до остеопата. Досвідчений спеціаліст зможе виявити найбільш значимі для вашого організму пошкодження, отримані будь-коли протягом життя, і усунути їх шляхом м’якого впливу руками.

Одне з частих захворювань у офісних працівників – остеохондроз хребта.

Основна причина остеохондрозу – «перенавантаження» хребта через неправильну робочу позу і постійної напруги в м’язах спини. Перебуваючи в стані напруження, м’язи постійно здавлюють хребет, порушуючи кровопостачання тканин і приводять до адаптації кісткових структур у вигляді остеофітів – кісткових розростань.

Інша, не менш серйозна проблема, яку зустрічають працівники офісу – це грижа міжхребетного диску. Симптоми, які вона викликає, можуть бути різноманітними і залежати від локалізації грижи. Частіше за все, грижи диска з’являються в шийному і поперековому відділах хребта.

Остеопатія для тих, хто піклується про своє здоров’я.

Ті, хто по-справжньому піклуються про своє здоров’я, добре знають: хворобу краще попередити заздалегідь! Остеопатія ефективний метод оздоровлення і профілактики захворювань.

Пацієнтам, хто веде активний образ життя, остеопатія допоможе попередити проблеми зі здоров’ям, пов’язані з перенавантаженнями, отриманими під час заняття спортом.

Тих хто слідкує за своїм зовнішнім виглядом, сеанси остеопатії дають чудовий косметологічний ефект, прибирають зайву вагу і в цілому дають прекрасний омолоджуючий ефект.

Остеопатія у похилому віці

«Це все твій вік!» Знайомий вислів? Але у остеопатів інша точка зору. Звичайно, вік грає роль в процесах зниження ефективності організму, але це зовсім не значить, що з цим нічого не можна зробити.

Ніхто не в змозі повернути час назад, але остеопати можуть надати допомогу в полегшенні рухів, усунення ригідності і розслабленості м’язів. Все це допомагає тілу компенсувати вікові зміни.

Коли хребет починає деградувати і спина нагинається вперед, це дає величезне навантаження на спину, шийні хребці і м’язи. Остеопатичне лікування в змозі допомогти виправити позу за рахунок застосування м’якої розтяжки і технік на м’яких тканинах, що усувають напруженість в суглобах.