loading

м. Чернігів, пр. Грушевського, 166-Б

м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 61

м. Чернігів, вул. Незалежності, 15

м. Ніжин, вул. Академіка Амосова, 15

+ 380 462 92-92-53

+ 380 97 373-04-04

+ 380 99 498-94-78

+ 380 93 567-68-78

 

UA

Реабілітаційні процедури на дому

Через пандемію більшість реабілітаційних відділень призупинили планову госпіталізацію. Щоб не залишати людей, що опинилися один на один з хворобою, ми запровадили нову послугу  – реабілітація на дому.

Основна мета: відновлення втрачених функцій та зменшення потреби людей з обмеженими можливостями в сторонньому догляді.

Наша мета бути поруч з Вами у складний період. Під  чітким контролем висококваліфікованих спеціалістів усвідомити ситуацію, адаптувати умови перебування пацієнта, навчити родичів догляду, підтримати родину психологічно, поставити реабілітаційні цілі та разом йти до мети.

Ми не говоримо про швидкий результат, ми говоримо про кропітку роботу пацієнта , родичів та нашої реабілітаційної команди.

Чи замислювалися Ви з чим стикаються родичі при повернені пацієнта додому? Як обрати місце для ліжка, яка допомогти сісти, нагодувати, переодягнути!

І чи замислювалися Ви наскілько величезне бажання пацієнта повернутися додому, де «лікують стіни»!

До складу нашої бригади входять: невропатолог, ортопед-травматолог, реабілітолог, фізичний терапевт, ерготерапевт, логопед.

Курс реабілітації починається з консультації лікаря фізичної реабілітаційної медицини. Разом з пацієнтом та родичами вони визначають мету курсу. Лікар оцінює загальний стан пацієнта та формує склад реабілітаційної команди.

Переваги нашої мобільної реабілітації:

Мінімальний ефективний курс втручань – 14 днів. Курс реабілітації на дому абсолютно безпечний: фахівці дотримуються усіх рекомендацій МОЗ України та регулярно проходять тестування на COVID-19.