loading

м. Чернігів, пр. Грушевського, 166-Б

м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 61

м. Чернігів, вул. Незалежності, 15

м. Ніжин, вул. Академіка Амосова, 15

+ 380 462 92-92-53

+ 380 97 373-04-04

+ 380 99 498-94-78

+ 380 93 567-68-78

 

UA

Провідна гінекологія у Теслі Ніжин

Здоров'я жінки потребує постійного та комплексного догляду. В ТЕСЛА Ніжин ми пропонуємо широкий спектр гінекологічних послуг та діагностики, які надають досвідчені лікарі акушери-гінекологи. 


Експертна консультація лікаря допоможе отримати відповіді на питання, що хвилюють, та детальніше розібратись у стані свого здоров'я. Професійний гінекологічний огляд допоможе виявити можливі аномалії, патології та розпочати лікування вчасно.  
 

👉УЗД органів малого тазу


Дане дослідження є цілком безпечним. У профілактичних цілях рекомендується проходити не рідше 1 разу на рік. За допомогою УЗД на апараті експертного класу лікар оцінює стан органів репродуктивної системи. Обстеження допомагає виявити пухлини, міоми, кісти та інші гінекологічні захворювання. Вчасна діагностика таких захворювань - запорука успішного лікування.  
 

👉Кольпоскопія


Діагностична процедура, яка виконується гінекологом за допомогою спеціального апарату – кольпоскопу. Вона дозволяє візуально оцінити стан слизової оболонки піхви та шийки матки.  
Під час цієї маніпуляції лікар надає пацієнтові візуальне розуміння (фотознімки шийки матки), які дозволяють оцінити зміни та слідкувати за результатами лікування.

 

👉Гінекологічні аналізи


У Теслі Ніжин можна здати основні гінекологічні аналізи: цитологічне і бактеріологічне дослідження (цитологія і мікроскопія), а також ПАП-тест. Аналізи дозволять оцінити морфологічну структуру клітин, встановити природу пухлинних утворень, вказати на інфекційне походження тієї чи іншої хвороби.

У ТЕСЛА Ніжин можна пройти гінекологічний чек-ап - комплексне обстеження здоров'я жінки зі знижою.

 

👉Ведення вагітності

 

Якщо ви мрієте про довгоочікувану вагітність, найкращі лікарі-гінекологи Ніжину стануть надійною медичною підтримкою протягом цього прекрасного життєвого етапу. У клініці Тесла ми пропонуємо комплексне ведення вагітності, яке включає повний обсяг консультацій лікаря, лабораторних досліджень та діагностики. Наші лікарі нададуть необхідні рекомендації щодо способу життя, харчування та прийому вітамінних комплексів для майбутніх матусь. 
 
Кожна вагітність є унікальною, тому гінекологи Тесли Ніжин забезпечують індивідуальний підхід до кожної клієнтки. Ми проводимо регулярні обстеження та моніторимо стан вагітності, щоб вчасно виявити будь-які зміни та забезпечити безпечний перебіг цього чудового періоду у вашому житті. 
 

👉Естетична гінекологія 

 

Це новий напрямок, зосереджений на тому, щоб надати жінкам можливість почуватися комфортно та бути задоволеними своїм зовнішнім виглядом та інтимним життям. 
Клініка Тесла пропонує широкий спектр сучасних та безпечних естетично-гінекологічних процедур, які проводить наш досвідчений лікар-гінеколог - Струк Надія Сергіївна.

 

Клініка ТЕСЛА Ніжин зосереджена на турботі про здоров'я кожної жінки, яка звертається до нас. Записатися до гінеколога в Ніжині  можна через форму запису  на прийом або за телефонами: 
+ 380 462 90-93-90 
+ 380 97 373-04-04 
+ 380 99 498-94-78 
+ 380 93 567-68-78 
 
📍  Адреса: м. Ніжин, вул. Академіка Амосова 15 (біля районної лікарні).